Vzorníky podlah

PVC Blacktex-Toptex 419kč/m2

Kolekce PVC BLACKTEX přináší vysoce kvalitní podlahy s motivy přírodních materiálů. Věrohodné imitace dřeva a kamene přichází v široké nabídce barev a stylů pokládky. Řada se pyšní nadstandardní rezistencí a je proto vhodná do vysoce frekventovaných prostorů. Využití najde v namáhaných obytných, veřejných a komerčních zónách i továrnách s lehkým průmyslem. Jedná se o zátěžové PVC, které je však zcela vhodné také jako bytové.

Podlahy BLACKTEX si zachovávají rozměrovou a barevnou stálost. Jsou nenáročné na údržbu, a to díky povrchové úpravě PUR, která dokonale uzavírá mikropraskliny a zajišťuje vyšší životnost. Podkladová vrstva s filcem poskytuje příjemný měkký došlap, o vysoký komfort se zasluhuje také možnost položení krytiny do prostorů s podlahovým vytápěním.

 

Celková tloušťka:

2,8 mm

Nášlapná vrstva:

0,40 mm

Podklad:

Na filcovém podkladu

Zátěžová třída:

41

PVC Superb 419Kč/m2

Potřebujete elegantní podlahovou krytinu, Superb je správnou volbou. Kromě krásného designového zpracování, které se hodí jak do domácího prostředí, tak prostorů ke komerčnímu využití. Celková tloušťka 2,9 mm odolá vysoké provozní zátěži, filcová rubová strana podpoří příjemný komfort na každém kroku.

Podlahovina Superb neobsahuje žádné nebezpečné látky, jako jsou kovy, rozpouštědla, formaldehyd, plastifikátory a řadí se do nejpřísnější třídy E1 A+. Zajištěná je i protiskluzová ochrana kategorie R10. Podlahová krytina nabídne snížení akustického zvuku až o 16 dB a je odolná vůči běžným chemikáliím. Superb je také připravená na podlahové vytápění.

Krásné přírodní dekory v provedení dřeva a kamene zkrátka zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Vybírejte z 15 odstínů, z nichž minimálně jeden bude vyhovovat vašemu prostoru. 

Celková tloušťka:

2,9 mm

Nášlapná vrstva:

0,40 mm

Podklad:

Na filcovém podkladu

Zátěžová třída:

41

 

 

Luxatex 419Kč/m2

Podlahová krytina Luxatex přináší komfortní došlap díky tloušťce 2,80 mm a textilnímu podkladu, který výrazně usnadňuje montáž – bez nutnosti použití lepidla. Podkladová plocha zamezuje vzniku různých nerovností. Ochranná horní vrstva PU napomáhá protiskluzové úpravě v kategorii R11. Krytina Luxatex nabízí trvanlivé řešení s odolností proti roztržení a zároveň odpuzuje nečistoty, a proto se snadno čistí a udržuje.

Luxatex zaujme designovým zpracováním. Vybírejte z přírodních vzorů dřeva a kamene v několika různých odstínech, jež skvěle zapadnou do domácího interiéru. Přirozenou krásu si navíc udrží se snadným čištěním.

Nášlapná vrstva: 0,40 mm
Celková tloušťka: 2,8 mm
Šíře role: 200, 300, 400 cm
Třída zatížení: 23, 32 

 

 PVC Xtreme Mira 490Kč/m2

vyniká svou extrémní odolností a výbornými vlastnostmi, jak už napovídá samotný název. Kolekce přináší řadu UNI dekorů ve střídmějších i odvážnějších barvách, ze kterých si vybere každý. Jedná se o zátěžové PVC, které je však vhodné také jako bytové - pro maximální možnou odolnost jsou PVC XTREME vhodné do nejvíce zatěžovaných veřejných, komerčních i průmyslových prostor. Pestrý UNI dekor se však v poslední době těší velké oblibě také v bytovém interiérovém designu, proto je kolekce vhodná také do frekventovaných míst v domácnosti.

Vysoké rezistenci vděčí kolekce také povrchové úpravě PUR. Ta zajišťuje zacelení případných mikroprasklin, tvoří ochrannou vrstvu a chrání krytinu po dlouhá léta. Usnadňuje také péči o podlahu – údržba je vskutku nenáročná. Pro vysokou odolnost materiálu lze podlahu umístit do prostorů, kde dochází ke stálému používání kolečkových židlí. Svou novou krytinu můžete bez obav nainstalovat také do místností s podlahovým vytápěním.

Dopřejte si moderní a stylové PVC, které Vám bude spolehlivě sloužit i v extrémních podmínkách.

Nášlapná vrstva 0.70mm a Tloušťka pvc 2.00mm

 

Celková tloušťka:

2,0 mm

Nášlapná vrstva:

0,70 mm

Podklad:

bez filcového podkladu

Zátěžová třída:

43

Kontakty

place 17. listopadu 56
Ostrava
708 00

phone_android +420 773 572 665
local_post_office cisteni-malovani@email.cz